fbpx

Saç Sakal Bıyık Kaş Ekimi

Saç ekimi hijyenik hastane ortamının yanı sıra bakım ve uzman personel gerektirir. Amerikan Hair Center olarak saç ekimi, kaş ekimi ve sakal ekimi alanında hizmet vermekteyiz. İstanbul’da bulunan Amerikan Hair Center, 5 yıldızlı otellerde konaklama hizmeti veriyor.

Saç ekimi sektöründe Amerikan Hair Center Internetional Estetik Merkezi ile sektörde öncüdür Türkiye de sizlere 18 yıllık saç ekimi ile sizlere hizmet vermekte, başarılı saç ekimi ameliyatına devam etmektedir. Amerikan Hair Center, güçlü uzman saç ekimi personeli ile 7/24 hizmetinizdedir. PRP tedavisi neredeyse herkesin ihtiyacı olan bir tedavidir. Amerikan Hair Center Internetional Estetik Merkezi  deneyimli uzmanların ayrıcalığı ile uygulanmaktadır. PRP tedavisi saç ekiminin vazgeçilmez özelliklerinden oluşur. PRP tedavisi hakkında bilgi edinin.

Kendimiz Hakkında

Amerikan Hair Center Internetional Estetik Merkezi, İstanbul’un en eski merkezlerinden biridir. Saç ekimi alanında 18 yıldan fazla deneyime sahip, Arap dünyasında birden fazla şubesi olan, en son ve en başarılı teknolojileri arayan, tüm operasyonlarımız her daim uzman doktorların gözetimi altında gerçekleştirilmektedir.

Amerikan Hair Center Internetional Estetik Merkezindeki saç ekimi doktorları saç ekimi için aşağıdaki operasyonları gerçekleştirmektedir.

Kadınlar ve erkekler için saç ekimi,
Sakal ve bıyık ekimi,
Kaş ekimi.

-FUE yöntemi: “foliküler ünite ekstraksiyonu”

Az sayıda kıl folikülünden oluşan foliküler ünite greftlerinin kafa derinizin genetik olarak daha güçlü bölgelerinden (“verici” alanlar) tek tek çıkarıldığı ve inceltme alanlarınıza sanatsal olarak restore edildiği kanıtlanmış, minimal invaziv bir hasta prosedürüdür. “recipent” alanlar), deneyimli doktorlarımız, saç çizginizi ve büyüme modelinizi ek, doğal görünümlü sonuç için yeniden oluşturmak için FUE doğal greft yerleştirme işlemini kullanırız.

– DHİ Yöntemi: “Direkt Saç Ekimi”

DHI Direct Hair Implantation ile saç folikülleri, kaplanması gereken inceltme alanına tek tek implante edilir. Her saç folikülü,% 100 doğal sonuçlar ve maksimum canlılık sağlayan DHI patentli alet, DHI implanter sayesinde belirli bir yöne, açıya ve derinliğe yerleştirilir. Ekilen kıllar bir kişinin yaşamı boyunca büyümeye devam eder ve dökülmez. Acı, neşter ve dikiş yok!

Hizmetlerimiz:

Amerikan Hair Center Internetional Estetik Merkezi, müşterilerine en iyi otel ve turizm alanlarından başlayarak, konaklayacağınız periyot boyunca eşlik eden bir tercüman ile VIP araçla ve havaalanından size tam bir hizmet sunuyor. Entegre bir tedavi paketi ve ömür boyu garanti.